Дизајн и амбалажа

Вашите лични или професионални графички радови; плакати, брошуре, визуелни идентитети, билборди, веб страни ...

Дизајн и амбалажа

Темаод zekzek » Саб Дек 01, 2012 6:51 pm

Ова е линкот каде може да се погледне мојата магистерска работа, од каде мислам може да се најдат за почеток некои интересни работи за дизајн и амбалажа.

http://issuu.com/zlatkocvetanoski/docs/ ... balaza.pdf
zekzek
 
Мислења: 1
Регистриран: Саб Дек 01, 2012 5:28 pm

Re: Дизајн и амбалажа

Темаод bojan » Сре Дек 19, 2012 11:40 am

Impresivno ...
bojan
Site Admin
 
Мислења: 3
Регистриран: Нед Ное 11, 2012 9:50 am


Вратисе во Графички Дизајн

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости

cron