Brigl & Bergmeister

Општи дискусии за хартија и картон во употреба. Препораки, совети, решениа

Brigl & Bergmeister

Темаод 6maj » Нед Ное 11, 2012 11:45 pm

Brigl & Bergmeister и папирница Вевче се дел од Roxcel групацијата. Нивниот генерален застапник во Македонија е компанија 6 Мај. Во асортиманот се етикетна, флексо и графичка хартија.
www.6maj.com
Членски аватор
6maj
 
Мислења: 2
Регистриран: Нед Ное 11, 2012 8:01 pm
Локација: Kole Nedelkovski 41, Skopje

Вратисе во Хартија и картон

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости

cron