Кодак плочи

Размена на идеи, мислења и корисни информации.

Кодак плочи

Темаод 6maj » Пет Ное 16, 2012 9:57 am

Кои плочи користите? Вашите искуства и коментари за Кодак плочи.
www.6maj.com
Членски аватор
6maj
 
Мислења: 2
Регистриран: Нед Ное 11, 2012 8:01 pm
Локација: Kole Nedelkovski 41, Skopje

Re: Кодак плочи

Темаод Ivo » Пет Ное 16, 2012 11:52 am

Pa se razbira KODAK
NE poradi toa deka se najdobri no poradi toa sto e mpozno nivno implementiranje vo offset procesot so strucna podrska.
Znaci so konecen rezultat=pecat.
pozdrav
Ivo
Ivo
 
Мислења: 1
Регистриран: Пон Ное 12, 2012 3:06 pm


Вратисе во Плочи

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости

cron